O mně

Představení…

Rád bych se vám představil. Říkají mi Miky, narodil jsem se v roce 1984 a pocházím z Ostravy. Od roku 2002 jsem bydlel v Praze a posledních pár let žiji na vesnici kousek od krásného města Písek. Fotografováním, které je zároveň i mým koníčkem se věnuji od roku 2004, kdy jsem pracoval v castingové agentuře jako asistent a fotograf. V té době jsem zprovoznil i svou agenturu pro komparz, reklamu, modeling a erotiku. Později jsem dostal možnost stát se tváří internetové televize TYVi, kde jsem moderoval pořady pro (nejen ) gay komunitu a dělal reportáže z různých VIP večírků a podobně. Dost často jsem tyto akce i fotil a získal tak další zkušenosti a seznámil se s mnoha známými tvářemi jako například Daniel Holovský, Michal Michajlec, Hana Mašlíková, Agáta Prachařová, Martin Michal atd.

Fotím rád…

Ateliéry, které si pronajímám se nachází v Praze na I.P. Pavlova, Pankráci, Chodově a v Braníku. Jsou plně vybavené a vhodné tak na focení od portrétů, Boudoir po umělecký akt. Dle domluvy fotím i v externích a interních lokalitách ( v okolí Písku, Čimelic, v Praze a občas i v Ostravě ).

Jsem vybaven digitální zrcadlovkou Nikon D7100 a Nikon D3100 s objektivem Nikon 18-55mm f 3,5-5,6 s objektivem s pevným ohniskem 50mm f1,8 a Sigmou 17-70mm f 28.8-4 DC makro. Nejčastěji fotím portréty a umělecké akty. Menší zkušenosti mám i s focením reklamních akcí, diskoték, různých večírků, a ty větší zkušenosti z erotického průmyslu. Absolvoval jsem základní fotokurz u Petra Nuce, fotokurz Portrét v ateliéru a Akt ve fotografii, který vedl profesionální fotograf a lektor Karel Pobříšlo. Jsem také držitelem certifikátu pro Foto make-up od UPGRADE make-up Czech Republic.  Nadále se přiučuji různými video kurzy a odbornou literaturou.

Doufám, že spolupráce se mnou bude nezapomenutelná, splní Vaše očekávání a rádi se budete vracet.

Reference od desítek spokojených zákazníků jsou k dispozici na slevovém portálu a Facebooku. Rozhovory o mé maličkosti a práci naleznete na gay serveru zde v magazínu Loveo a Lascivni.cz