Průběh focení

Začínáme

Pro začátek spolupráce mne kontaktujte telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Domluvíme na všech podrobnostech jako je styl focení, výběr fotografického balíčku, počet osob, termín a místo focení. Můžete mne také navštívit osobně v ateliéru, avšak jen po telefonické domluvě.

Seznámení

Při osobním setkání se seznámíme, zopakujeme si potřebné informace, ukážu Vám ateliér a sdělím, jaké v něm máme možnosti.

Před focením

V ateliéru připravím záblesková světla a celou scénu. V exteriéru se rozhodnu, které místa využijeme na focení, kvůli světelným podmínkám a rušivým prvkům. Vy se zatím můžete poupravit, případně převléct.

Během focení

Scéna je připravena, světla nastavena a jdeme na focení. Průběžně střídáme pózy, nábytek, pozadí, ale také různé nasvícení. Během focení ukazuji osobně základní pózy nebo se inspirujeme na internetu. Případně Vaše nápady na pózy rád nafotím. Samozřejmostí je možnost se převléci. Focení v exteriéru probíhá formou procházky a společně vybíráme vhodná místa na focení.

Ukončení focení

Po vyčerpání možností a času, focení ukončuji a Vy se připravujete k odchodu. Pokud se fotí v exteriéru, tak po dohodě s výběrem míst na focení ukončuji práci až tehdy, kdy je nafoceno dostatek kvalitních fotografií ( jak jsem již zmínil, je potřeba venku hlídat světelné podmínky i rušivé prvky).

Rozloučení

Připomenu Vám, kdy dostanete náhledy a další potřebné informace, doplatíte za služby a poté se rozloučíme 🙂

Informace byly aktualizovány 12.11.2019. Jakékoliv šíření obsahu webu nebo jejich část není bez svolení autora povolena!