FOCENÍ VE STARSTUDIO

Focení v krásném interiéru StarStudia, který se nachází v Praze na ul. Ledařská 433/9 si užijete na 💯%, za to Vám ručím 🤝

📸 Už žádné nudné focení jen u pozadí, ale zde máte možnost fotit na posteli, v křesle, na pohovce, u zrcadla, kosmetického stolku a nově i na houpačce. K dispozici na focení máte možnost půjčit si boty na podpatku, bižuterii, masky a mnoho dalších doplňků. A to vše zdarma pro Vaše jedinečné focení v tomto studiu. K focení využijeme denní světlo i ty záblesková s různým příslušenstvím. To proto, aby fotky nebyly nudné a jednotvárné.

Dopřejeme si kávu i skleničku vína 🥂 pro zahození ostychu a vrhneme se na focení. Portrét, focení v prádle ve stylu Glamour i Boudoir nebo umělecké akty. Solo nebo i s drahou polovičkou. To vše je možno fotit v tomto krásném studiu.

👉 VOLNÝ POUZE JEDEN TERMÍN 19.11.2022 v 15:30 👈

Za skvělých 5 500 Kč si užijete 90 minut focení v plné parádě, získáte všechny vydařené snímky, které vám základně upravím (vyvážení barev, doostření, ořez, atd.) a z nich si navíc vyberete 5 fotografií, které vám profesionálně vyretušuji. A klidně i poupravím proporce těla, zmírním vrásky, zesvětlím zuby a podobně. Možností je mnoho a sami si určíte hranice.

 

Chcete právě Vy mít fotky ze StarStudia? Neváhejte a ihned mi zavolejte na číslo
777 737 764 nebo napište e-mail na: fotograf@mikysuto.cz.

Další termín focení lze domluvit individuálně. Cena focení se avšak může lišit.