FOCENÍ VE STARSTUDIO

Focení v krásném interiéru StarStudia, který se nachází v Praze na ul. Ledařská 433/9 si užijete na 💯%, za to Vám ručím 🤝

📷 Už žádné nudné focení jen u pozadí, ale zde máte možnost fotit na posteli, v křesle, na pohovce, u zrcadla, kosmetického stolku a nově i na houpačce. K dispozici na focení máte možnost půjčit si boty na podpatku, bižuterii, masky a mnoho dalších doplňků. A to vše zdarma pro Vaše jedinečné focení v tomto studiu. K focení využijeme denní světlo i ty záblesková s různým příslušenstvím. To proto, aby fotky nebyly nudné a jednotvárné.

Dopřejeme si kávu i skleničku vína 🥂 pro zahození ostychu a vrhneme se na focení. Portrét, focení v prádle ve stylu Glamour i Boudoir nebo umělecké akty. Solo nebo i s drahou polovičkou. To vše je možno fotit v tomto krásném studiu.

 

Ptáte se na cenu? Tady je má nabídka!

 

Focení až pro 2 osoby za skvělých 8 990 Kč – bude vám dopřáno kvalitní líčení i základní úprava vlasů od profesionální vizážistky (určeno pro jednu klientku), užijete si společně minimálně 2 hodiny focení v plné parádě, získáte všechny vydařené snímky, které vám základně upravím (vyvážení barev, doostření, ořez, atd.) a z nich si navíc vyberete 10 fotografií, které vám profesionálně vyretušuji (a klidně i poupravím proporce těla, zmírním vrásky, zesvětlím zuby a podobně. Možností je mnoho a sami si určíte hranice) a vytisknu na kvalitní fotopapír ve formátu 13×19 cm.

 

⏰ Jaké jsou volné termíny? ⏰

Focením ve StarStudiu se zabývám převážně o víkendech. Jiný termín je na dohodě. Konkrétní termín se váže na obsazenost studia. Rezervaci studia provádím osobně a jsou v těchto blocích: 8:00 – 12:30, 13:00 – 17:30, 18:00 – 22.30. Půlhodina na konci pronájmu slouží pro naše sbalení a můj úklid.


🫵 Chcete právě Vy mít fotky ze StarStudia? Neváhejte a zavolejte na číslo

777 737 764 nebo napište e-mail na: fotograf@mikysuto.cz.